Alsós házi verseny


HÁZI VERSENYEK

Ének

  1. évfolyam

 

Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Halmai Holda Diána 1.a Jordán-Szemán Olívia
2. Jordás Andél 1.a Jordán-Szemán Olívia
3. Balogh-Bihari Boglárka 1.b Kuruc Józsefné

 

Rajz

Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Mészáros Maja 1.a Jordán-Szemán Olívia
2. Pékó Emma 1.a Jordán-Szemán Olívia
3. Radácsi Zsombor 1.b Hallai Tímea

 

Matematika

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Csordás-Zilai Sára 2.a Huszárné Csatári Zsuzsanna
2. Kristóf  Levente 2.a Huszárné Csatári Zsuzsanna
3. Nagy Milán 2.b Zvolenszky Klára

 

Nyelvtan

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Csordás-Zilai Sára 2.a Patonai Csabáné
2. Nagy Nóra 2.a Patonai Csabáné
3. Nagy Milán 2.b Bánhalmi Marianna

 

 

Hangos olvasás

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Jámbor Milán Norbert 2.b Bánhalmi Marianna
2. Kristóf  Levente 2.a Patonai Csabáné
3. Somosi György

Csordás-Zilai Sára

2.b

2.a

Bánhalmi Marianna

Patonai Csabáné

 

Ének

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Evellei Felícia 2.b Zvolenszky Klára
2. Petruska Tirza 2.b Zvolenszky Klára
3. Horváth Rege Ajsa 2.a Kiss-Bartos Anett

 

Rajz

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Csordás-Zilai Sára 2.a Kiss-Bartos Anett
2. Somosi György 2.b Sárközi Julianna Csilla
3. Balázs Lili 2.b Sárközi Julianna Csilla

 

Matematika

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Oláh Roland 3.b Unger Gertrúd
2. Kolozsi Balázs 3.a Mongyik Katalin
3. Mirki Bálint 3.a Mongyik Katalin

 

 

Nyelvtan

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Szabolcsik Bálint 3.a Mongyik Katalin
2. Oláh Boglárka 3.b Bihiné Kugler Andrea
3. Sebő Bence 3.b Bihiné Kugler Andrea

 

Hangos olvasás

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Szabolcsik Bálint 3.a Mongyik Katalin
2. Kádas Hedvig Edit

Lakatos László

3.a

3.a

Mongyik Katalin

Mongyik Katalin

3. Sebő Bence 3.b Bihiné Kugler Andrea

 

Szövegértés

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Sebő Bence 3.b Bihiné Kugler Andrea
2. Nagy Mária Izabella 3.a Mongyik Katalin
3. Mihók Enikő 3.b Bihiné Kugler Andrea

 

Ének

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Stolár Zia Nóra 3.a Négyesiné Perényi Zsuzsanna
2. Kolozsi Balázs 3.a Négyesiné Perényi Zsuzsanna
3. Nagy Mária Izabella 3.a Négyesiné Perényi Zsuzsanna

 

 

Rajz

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Stolár Zia Nóra 3.a Négyesiné Perényi Zsuzsanna
2. Dudás Emma Lili 3.a Négyesiné Perényi Zsuzsanna
3. Kádas Hedvig Edit 3.a Négyesiné Perényi Zsuzsanna

 

 

Matematika

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Jeles Dávid Krisztián 4.b Csonka Lászlóné
2. Mester Marcell 4.a Kőhalmi Ildikó
3. Gondos Roland 4.a Kőhalmi Ildikó

 

 

Nyelvtan

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Mester Marcell 4.a Kőhalmi Ildikó
2. Juhász Sára Boglárka 4.a Kőhalmi Ildikó
3. Bihari Lili 4.a Kőhalmi Ildikó

 

Hangos olvasás

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Molnár Alícia Amanda 4.b Fekete Klára
2. Karászi Hanna Flóra 4.b Fekete Klára
3. Kovács Konrád 4.b Fekete Klára

Szövegértés

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Vaskó Ákos 4.b Fekete Klára
2. Szóráti Gergő 4.b Fekete Klára
3. Szövördi Bodza 4.a Kőhalmi Ildikó

 

 

Ének

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Vaskó Ákos 4.b Csonka Lászlóné
2. Hatvani Bence

Deli Attila Péter

4.b

4.b

Csonka Lászlóné
3. Bronger Lilla

Dobrosi Bernadett

4.a

4.b

Mártonné Juhász Andrea

Csonka Lászlóné

 

 

Rajz

  1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár neve
1. Molnár Viktória 4.a Mártonné Juhász Andrea
2. Bálint Réka Boglárka 4.a Mártonné Juhász Andrea
3. Bihari Lili 4.a Mártonné Juhász Andrea